Kullanım Koşulları

Bu gizlilik politikası ile kullanıcıların www.matematikyardim.com üzerinde kişisel bilgilerinin kullanımına ait detaylar açıklanmakta ve korunmasına yönelik bilgiler verilmektedir.
Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum yılı , telefon numarası, e-posta adresi gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.
Siteyi ziyaret edenler aşağıdaki koşullara uymayı kabul etmiş sayılır. Bu kurallara uyulmadığına dair bir başkasından şikayet gelmesi ya da www.matematikyardim.com tarafından böyle bir durumun tespiti durumunda, gönderilen tüm bilgiler www.matematikyardim.com tarafından incelenebilir, profilinde herhangi bir uyarıda bulunmadan değişiklikler yapılabilir, bu kişinin üyeliği askıya alınabilir ya da tamamen iptal edilebilir, tekrar siteye erişmesi engellenebilir, ve gerekirse yasal soruşturma için bu bilgiler ilgili kurumlarla paylaşılabilir. Üyelerin aşağıdaki koşullara uymamasından dolayı kendilerine veya diğer kullanıcılara gelebilecek zararlardan www.matematikyardim.com sorumlu değildir.
www.matematikyardim.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacak ve ancak kullanıcının açık rızası ile üçüncü kişilerle paylaşılacaktır.
www.matematikyardim.com, kişisel bilgilerin ve kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır. www.matematikyardim.com bu amaçla, başka programlar kullanabilir. Ancak, www.matematikyardim.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda www.matematikyardim.com herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.
www.matematikyardim.com internet sitesine ilan başvurusu yaparken girilen tüm kişisel bilgiler verilmek istenen ilanda site ziyaretçisi üçüncü şahıslara gösterilecek bilgilerdir. www.matematikyardim.com sizden doğum tarihi ya da kredi kartı bilgisi gibi kritik veriler istemez. Örneğin, doğum tarihi yerine doğum yılı istenerek ilanı görecek site ziyaretçisine öğretmenin yaşı gösterilmesi amaçlanmıştır. Yine de girdiğiniz bilgilerden yayınlanmasını istemediğiniz var ise, basitçe siteyi kullanmayı bırakınız ve ilan başvurunuzu göndermeyiniz.
www.matematikyardim.com ilanları kişiseldir. Başkasına ödünç verilemez, devredilemez. Bu durumda oluşabilecek olan sorunlardan www.matematikyardim.com sorumlu değildir.
Kullanıcılar, kendilerinden kaynaklanan ve kendileriyle ilgili olarak yaratılan içeriklerini siteye kattıklarında; sürekli ve kalıcı olarak, dünya çapında, kendilerine münhasır olmayan, transfer edilebilir bir takım haklarla beraber kullanıcı içeriklerini (ilgili fikri mülkiyet hakları da dahil) bedelsiz bir şekilde www.matematikyardim.com'a bağışladıklarını ve www.matematikyardim.com'un da bunu kendi çıkarına kullanmasını kabul ederek onaylamış olurlar. Kullanıcılar, kullanıcı içeriklerinde; hakaret içeren, küçük düşürücü, müstehcen, pornografik, kötü niyetli, saldırı amaçlı ve üçüncü şahısların hak ve hukukunu ihlal edici ifadeler bulundurmayacaklarını kabul ve taahhüt ederler.
Sitede bulunan özel öğretmenlerin sitede belirtmiş olduğu bilgilerin doğruluğunu teyit etmek ve referanslarının takibini yapmak kullanıcının sorumluluğundadır. www.matematikyardim.com, üyelerin bilgilerinin doğruluğunu teyit etmemiştir.
www.matematikyardim.com siteye kayıtlı öğretmenler ile ders almak isteyenler arasındaki iletişime karışmamaktadır. Siteye kayıtlı olan öğretmenler ile ders almak isteyenler arasında iletişim sırasında veya sonrasında (site aracılığı ile veya site haricinde kurulan direk iletişim) herhangi bir anlaşmazlık olduğu taktirde, www.matematikyardim.com ortaya çıkabilecek iddia, talep, zarar, maddi veya manevi kayıp, hasar ve zarardan hiçbir şekilde sorumlu değildir ve sorumlu tutulamaz.
www.matematikyardim.com ilan başvuru sonuçları www.matematikyardim.com tarafından incelendikten sonra sitede yayınlanmaktadır.
Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir. Kullanıcının kişisel bilgileri, www.matematikyardim.com haricinde yalnızca kullanıcı tarafından ulaşılabilir ve bu bilgiler ancak kullanıcının talebiyle www.matematikyardim.com tarafından da güncellenebilecektir.
www.matematikyardim.com kişisel bilgileri ölçümleme çalışmaları, reklam, tanıtım, pazarlama ile sair iletişim faaliyetleri amacıyla kullanabileceği gibi www.matematikyardim.com tarafından sunulan hizmet kalitesinin arttırılması ve site faaliyetlerinin daha iyi şekilde yürütülmesi amacıyla da kayıt altına alınabilir ve kullanabilir.
İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.
Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir. www.matematikyardim.com internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.
www.matematikyardim.com internet sitesini ziyaret eden ve kayıt olan her kullanıcı, www.matematikyardim.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.