Hakkımızda

matematikyardim.com Ankara’da matematik özel ders veren öğretmenler ile özel ders almak isteyen öğrencileri bir araya getiren bir platformdur. Öğretmenler öğrenci bulmak için kayıt olabilir, veliler ya da öğrenciler ise ders almak istedikleri öğretmenin iletişim bilgilerinden irtibata geçebilirler.


Sitemiz kar amacı gütmeyen bir platformdur. Sitemize kayıt olmak ücretsizdir. Fakat sitenin basit ve kullanıcı dostu yapısını kaybetmemek adına her sene açılan sınırlı sayıda ilan kontenjanı vardır.


Matematik bugün hala öğrencilerin en çok zorlandığı ders olarak varlığını sürdürmektedir. Gerek ilkokul gerek lise öğrencileri için matematik, başarılı bir eğitim hayatı için kilit rol oynamaya devam etmektedir. Bu sebepten matematik özel ders konusunda en çok talep gören branş haline gelmiştir. Mevcut özel ders siteleri onlarca arama kriteri ve talep görmeyen seçenekler içinde doğru öğretmene ulaşmayı güç duruma getirmiştir. Tam da bu noktada daha basit, daha kullanıcı dostu bir platforma ihtiyaç doğmaktadır. Matematikyardim.com sitemiz bu ihtiyacı karşılamaya yönelik olarak hazırlanmıştır.


Sitemizde ilanını yayınlamak isteyen öğretmenler, Ankara’da ikamet etmek şartıyla dilediği zaman ilan kayıt formunu doldurarak başvurabilirler. Sitemiz, kayıt olmak isteyen öğretmenlerden ilanda yer alacak tecrübe ve eğitim durumlarını gösteren detaylar dışında hiç bir kişisel bilgi istememektedir. Kullanıcı girişi, parola hatırlama gibi detaylarla site ziyaretçisini boğmayarak, basit bir arayüz ile hizmet vermektedir. Kullanıcılarımızdan aldığımız geri dönüşleri önemsiyoruz, sitemizin geliştirilmesine yönelik yapacağınız bildirimleri buradan bize iletebilirsiniz.